Korespondenční kurzy

Organizace kurzu

Kurz obsahuje 10 lekcí a trvá obvykle 10 kalendářních měsíců.

Účastníci dostávají vždy k prvnímu v měsíci novou lekci.

Úkolem studenta kurzu je během 20 dnů prostudovat a procvičit danou lekci a zaslat poslední tři stránky svého procvičování k opravě ke každému 20. v měsíci na stanovenou adresu. Zpět dostanete opravené materiály nejpozději tak, aby je obdržel k 1. následujícího měsíce. Pokud je lekce zvládnuta, dostává student nové zadání, pokud není, dostává další prostor trénovat stávající lekci a celý postup se opakuje do jejího zvládnutí.

Ukončení kurzu je certifikačním diktátem, kdy pod vedením lektora napíšete diktát, a pokud již nové znaky vykazují požadovaný stupeň automatizace, tak je certifikát vystaven a předán.

Termíny zahájení:
Kdykoli k 1. následujícího měsíce po obdržení vašich vstupních vzorků a platby. Podrobnější informace obdržíte na požádání od vybraného lektora. Korespondenční kurzy vede pouze Petra Sehnalová a Dagmar Kravčíková.

Podmínky účasti

Kurz je určen široké gramotné veřejnosti. Účast dětí a nezletilých do cca 15 let věku je nutná pod vedením dospělé osoby. Přijetí je na základě posouzení vstupních vzorků písma, vyplněné přihlášky a zaslání první nebo celé platby kurzovného. Přihlásit se můžete osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Cena kurzu je 10 - 20 000 Kč/370 - 740 EUR. Cenu určuje lektor po posouzení vašeho vstupního vzorku písma. (placeno ve splátkách nebo jednorázově, viz. Přihláška ke studiu)

Korespondenční kurzy vede Petra Sehnalová.