Královéhradecký krajPetra Sehnalovákorespondenční, prezenční a individuální kurzy
Jižní MoravaMartina Valáškováprezenční a individuální kurzy
Jižní ČechyAndrea Freiováprezenční a individuální kurzy

Lektoři

Ing. Petra Sehnalová

Petra SehnalováGrafoterapii jsem poprvé poznala v roce 2001. Písmo je velmi zajímavý ukazatel našeho charakteru a vlastností. Grafoterapie mu dává další rozměr. Díky ní se stává nástrojem změny, který může využít každý, kdo umí psát. Cílenou změnu písma si pod mým vedením a laskavým dohledem paní Mary Dawn Gladson již vyzkoušelo desítky lidí. Sami si vybíráte a určujete, jaké charakteristiky v životě chcete mít. Výsledky práce na sobě tímto způsobem za necelý rok studia jsou trvalé. Přidáte se? ,-)

Petra Sehnalová
Jičínská 185, Mlázovice, 507 58
tel.: 773 0456 00
poslat email


Martina Valášková

Martina ValáškováNa začátku roku 2013 jsem "náhodou" byla na přednášce a hned jsem se zapsala na studium. Grafoterapie mi pomohla lépe poznat nejen sebe ale i ostatní. Cesta to není vždy jednoduchá, ale výsledek stoji za to. V průběhu studia se řeší např: nadhled, upřímnost, učit se říkat ne, trpělivost, sebedůvěra... atd. Proto jsem se rozhodla ke svému povolání přidat i šíření grafoterapie.

Martina Valášková
nábřeží A. Dvořáka 9, Břeclav 3, 690 03
tel.: 702 985 761
poslat email
www.divadylko-kvetinka.eu


Bc. Andrea Freiová

Andrea FreiováPoložili jste si někdy otázku, jakým směrem se ubírá Váš život a co se kolem Vás děje? Zda je možné něco změnit a zda jste toho vůbec schopni? Sama jsem hledala různé cesty a směry, až ke mně „přišla” grafoterapie. Je jednou z cest rozvoje osobnosti, nalézání sebe sama, získávání životního nadhledu, osvobození se od nežádoucích vzorců chování a celkově kultivuje osobnost člověka. Prošla jsem touto cílenou změnou písma a vybrala si charakteristiky, které v životě chci mít. Podařilo se mi odstranit problémy, které mne tížily. Našla jsem svou cestu a to, co chci skutečně v životě tvořit s radostí a naplněním.

Máte i Vy chuť něco změnit ve Vašem životě? Pokud ano, ráda se stanu Vaším průvodcem.

Bc. Andrea Freiová
Českobratrská 87, Český Krumlov, 381 01
tel.: 605 582 571
poslat email
www.andrea-frei.cz